Aktualności

29 maja 2012

AKADEMIA OBYWATELSKA – start już 4 CZERWCA

Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami serdecznie zapraszam na pierwszą debatę z cyklu Akademii Obywatelskiej, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek ? 4 czerwca o godzinie 16:00, w Sali konferencyjnej przy ul. Targowej 1 (I piętro).
Tematem debaty będzie ?Etyka w życiu publicznym?, zaś gośćmi były wicemarszałek Sejmu, a obecnie Przewodniczący Komisji Obrony Narodowej Poseł Stefan Niesiołowski oraz socjolog z Wydziału Zarządzania Prof. Politechniki Częstochowskiej dr hab. Felicjan Bylok.
Akademia Obywatelska odbywa się pod skrzydłami Instytutu Obywatelskiego ? think-tanku politycznego Platformy Obywatelskiej, który stanowi zaplecze eksperckie dla partii, a w swojej misji ma zapisane podnoszenie jakości debaty publicznej.
Poprzez organizację otwartych spotkań chcemy właśnie podnosić jakość debaty publicznej, zwłaszcza w naszym mieście, prowokować i zmuszać do dyskusji, chcemy pokazać, że warto angażować się w działalność społeczną i polityczną. Planujemy zapraszać do uczestnictwa w spotkaniach przedstawicieli różnych środowisk, także politycznych i rozmawiać o tym wszystkim, co uznamy za ważne i istotne. Temat kolejnej dyskusji wyznaczą jej uczestnicy. Ja zajmę się zaproszeniem gości oraz organizacją kolejnego spotkania.
Do uczestnictwa w Akademii zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic, szczególnie osoby, które interesują się działalnością społeczną i polityką, chciałyby w przyszłości zostać radnymi lub po prostu lubią podyskutować, uczniów, studentów i emerytów, bez względu na wiek, wykształcenie i poglądy polityczne.

Zachęcam do dołączenia do WYDARZENIA NA FACEBOOK-u oraz przekazania zaproszenia wraz z plakatem znajomym.

Pozdrawiam,

Izabela Leszczyna

 

Powrót

Ostatnio dodane aktualności

29 marca 2020

Kawa na ławę

Zamiast dzisiaj mówić o ludziach, którym trzeba ratować miejsca pracy, którzy…

Czytaj dalej
15 marca 2020

Zmiana organizacji pracy Biura Poselskiego

ZGODNIE Z ZALECENIEM GŁÓWNEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO W ZWIĄZKU Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ…

Czytaj dalej
13 marca 2020

Pakiet Bezpieczeństwa [video]

Żeby pracodawcy i pracownicy mogli zadbać o swoje zdrowie, o bezpieczeństwo…

Czytaj dalej
9 marca 2020

#DrożyznaPlus – dlaczego jest tak drogo [Video]

Koronawirus to niejedyny kłopot, który mają Polacy. Kolejny to drożyzna, za…

Czytaj dalej
9 marca 2020

Leszczyna: Dla Kidawy-Błońskiej najważniejsze jest bezpieczeństwo!

Dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej najważniejsze jest bezpieczeństwo Polaków i podporządkujemy się wszystkim…

Czytaj dalej