Aktualności

29 maja 2012

AKADEMIA OBYWATELSKA – start już 4 CZERWCA

Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami serdecznie zapraszam na pierwszą debatę z cyklu Akademii Obywatelskiej, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek ? 4 czerwca o godzinie 16:00, w Sali konferencyjnej przy ul. Targowej 1 (I piętro).
Tematem debaty będzie ?Etyka w życiu publicznym?, zaś gośćmi były wicemarszałek Sejmu, a obecnie Przewodniczący Komisji Obrony Narodowej Poseł Stefan Niesiołowski oraz socjolog z Wydziału Zarządzania Prof. Politechniki Częstochowskiej dr hab. Felicjan Bylok.
Akademia Obywatelska odbywa się pod skrzydłami Instytutu Obywatelskiego ? think-tanku politycznego Platformy Obywatelskiej, który stanowi zaplecze eksperckie dla partii, a w swojej misji ma zapisane podnoszenie jakości debaty publicznej.
Poprzez organizację otwartych spotkań chcemy właśnie podnosić jakość debaty publicznej, zwłaszcza w naszym mieście, prowokować i zmuszać do dyskusji, chcemy pokazać, że warto angażować się w działalność społeczną i polityczną. Planujemy zapraszać do uczestnictwa w spotkaniach przedstawicieli różnych środowisk, także politycznych i rozmawiać o tym wszystkim, co uznamy za ważne i istotne. Temat kolejnej dyskusji wyznaczą jej uczestnicy. Ja zajmę się zaproszeniem gości oraz organizacją kolejnego spotkania.
Do uczestnictwa w Akademii zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic, szczególnie osoby, które interesują się działalnością społeczną i polityką, chciałyby w przyszłości zostać radnymi lub po prostu lubią podyskutować, uczniów, studentów i emerytów, bez względu na wiek, wykształcenie i poglądy polityczne.

Zachęcam do dołączenia do WYDARZENIA NA FACEBOOK-u oraz przekazania zaproszenia wraz z plakatem znajomym.

Pozdrawiam,

Izabela Leszczyna

 

Powrót

Ostatnio dodane aktualności

19 lipca 2022

Po pierwsze odsunąć PiS od władzy, czyli jak opanować inflację.

Od kilku tygodni politykom wszystkich partii zadawane jest pytanie, jak zamierzają…

Czytaj dalej
15 czerwca 2022

Obligacje Premiera Morawieckiego, czyli „a dziad wiedział, nie powiedział…”

Od kilku dni wolne media mówią o obligacjach M. Morawieckiego, zadając…

Czytaj dalej
11 maja 2022

„Chcemy aby”, czyli konferencja Premiera Morawieckiego

Premier Morawiecki w sposób „kompleksowy” przedstawił wczoraj dokładnie to samo, co…

Czytaj dalej
1 maja 2022

Kawa na ławę

Podpisaliśmy kontrakt do 2022 roku dlatego, że rząd PO-PSL w ciągu…

Czytaj dalej
28 kwietnia 2022

Wielokrotnie przestrzegaliśmy PiS

Przed tym, że lato konika polnego kiedyś się skończy przestrzegaliśmy PiS…

Czytaj dalej