Aktualności

1 października 2010

1 października 2010 r. godz. 17.00 – Koncert przedpielgrzymkowy z okazji XIII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Kobiet po Chorobie Nowotworowej Piersi na Jasną Górę.

1 października Poseł Izabela Leszczyna wzięła udział w koncercie przedpielgrzymkowym z okazji XIII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Kobiet po Chorobie Nowotworowej Piersi na Jasną Górę. Koncert zorganizowało Stowarzyszenie Amazonek w Częstochowie.
“Kobiety takie jak wy – niezwykle odważne i zdeterminowane są potrzebne na listach wyborczych, zarówno do samorządu jak i do Sejmu. Zachęcam Was do zaangażowania się w sprawy samorządowe i parlamentarne.” – podkreśliła Poseł Izabela Leszczyna w swoim wystąpieniu. Częstochowskie Amazonki bardzo aktywnie działają na rzecz pomocy kobietom chorym na raka piersi. Już dwukrotnie zorganizowały piknik pod hasłem “Marsz różowej wstążki”,  podczas którego w centrum miasta swoje miejsce znalazły punkty bezpłatnego badania piersi oraz stoiska z poradami profilaktycznymi. Przedstawicielki Stowarzyszenia bardzo blisko współpracowały z Poseł Leszczyną podczas organizacji Pierwszego Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej.
Podczas koncertu Poseł Izabela Leszczyna złożyła na ręce Prezes Stowarzyszenia podziękowania za wsparcie,  jakiego codziennie udzielają swoim koleżankom oraz życzenia pomyślności w trudnej pracy.

Powrót

Ostatnio dodane aktualności

19 lipca 2022

Po pierwsze odsunąć PiS od władzy, czyli jak opanować inflację.

Od kilku tygodni politykom wszystkich partii zadawane jest pytanie, jak zamierzają…

Czytaj dalej
15 czerwca 2022

Obligacje Premiera Morawieckiego, czyli „a dziad wiedział, nie powiedział…”

Od kilku dni wolne media mówią o obligacjach M. Morawieckiego, zadając…

Czytaj dalej
11 maja 2022

„Chcemy aby”, czyli konferencja Premiera Morawieckiego

Premier Morawiecki w sposób „kompleksowy” przedstawił wczoraj dokładnie to samo, co…

Czytaj dalej
1 maja 2022

Kawa na ławę

Podpisaliśmy kontrakt do 2022 roku dlatego, że rząd PO-PSL w ciągu…

Czytaj dalej
28 kwietnia 2022

Wielokrotnie przestrzegaliśmy PiS

Przed tym, że lato konika polnego kiedyś się skończy przestrzegaliśmy PiS…

Czytaj dalej